Rozpis soutěží

SKSH Společná regionální liga mužů:
trenér : Filip Herzán  

sobota 12.9. – 10:30Kolín x TJ Sokol Chrudim
neděle 4.10 – 15:00Chomutov x TJ Sokol Chrudim
neděle 18.10. – 10:00Lokomotiva Vršovice B x TJ Sokol Chrudim
neděle 25.10. – 17:00TJ Sokol Chrudim x Ledeč nad Sázavou
neděle 15.11. – 17:00TJ Sokol Chrudim x Bělá po Bezdězem

2. liga mladší dorostenci Čechy
trenér : Milan Lédl  

neděle 20.9. – 16:00TJ Sokol Chrudim x Lokomotiva Vršovice
sobota 26.9 – 10:00Házená Mělník x TJ Sokol Chrudim
neděle 4.10. – 16:00TJ Sokol Chrudim x Baník Most
neděle 11.10. – 16:00TJ Sokol Chrudim x TJ Loko České Budějovice
neděle 18.10. – 16:00TJ Sokol Chrudim x HC Pardubice
neděle 25.10 – 10:00Lokomotiva Louny x TJ Sokol Chrudim
neděle 1.11 – 16:00TJ Sokol Chrudim x TJ Sokol Úvaly
neděle 15.11 – 16:00Sokol Vršovice x TJ Sokol Chrudim
neděle 22.11 – 16:00TJ Sokol Chrudim x Liber Handball
neděle 6:12 – 14:00TJ JM Chodov x TJ Sokol Chrudim
sobota 12:12 – 18:00TJ Sokol Chrudim x TJ Dukla Praha B

Starší žákyně (6+1, kožený míč vel. 1, velké hřiště):
trenér : Petr Voženílek, Tereza Rázková  

sobota 19.9.Pardubice
neděle 27.9.Žirovnice
neděle 18.10.Havlíčkův Brod
neděle 25.10.Chrudim
neděle 1.11.Velké Meziříčí

Starší žáci (6+1, kožený míč vel. 2, velké hřiště):
trenér : David Jeníček, Matěj Doležal

sobota 26.9 Pardubice
neděle 4.10.Ledeč nad Sázavou
neděle 11.10. Velké Meziříčí
sobota 24.10Chrudim
neděle 15.11Nové Veselí 

Mladší žáci (6+1, kožený míč, velké hřiště):

trenéři družstva : Radim Švec, tel. 776 642 682
Matěj Mikan, tel. 732 862 525

neděle 13.9.Havlíčkův Brod
sobota 10.10.Pardubice
neděle 1.11. Chrudim
neděle 8.11.Ledeč nad Sázavou
neděle 6.12.Nové Veselí 

Minižáci přípravka (4+1 přípravka, malé hřiště , gumový míč)
Liga Vysočiny (hraje se turnajově)

trenéři : Pavel Bárta, tel. 777 901 955
                Petr Mikuláš, tel. 776 855 856

sobota 19.9. Chrudim
neděle 18.10.Pardubice
neděle 22.11.Velké Meziříčí 
sobota28.11. Ledeč nad Sázavou
neděle13.12.Nové Veselí